Uzyskaj informacje o Twoim stanie zdrowia on-line

Zarejestruj się Zaloguj się
Baza-wiedzy

Rozpoznawanie i interpretacja symptomów choroby

Wczesne rozpoznawanie symptomów choroby jest kluczem do zachowania zdrowia. Każdy z nas wie i czuje najlepiej, kiedy zaczynają pojawiać się sygnały mówiące o tym, że z naszym organizmem jest coś nie tak. Dostrzeżone zmiany oraz ich prawidłowa interpretacja decydują o tym, czy decyzja o wizycie u lekarza okaże się pomysłem nie tylko trafionym, ale i w ogóle potrzebnym, (co w dzisiejszych zabieganych czasach i przy kilometrowych kolejkach do specjalistów nie pozostaje bez znaczenia).

I w tym właśnie momencie z pomocą pacjentom przychodzą rozwiązania takie jak aplikacja zapewniająca pełną analizę wyników laboratoryjnych oraz danych wprowadzonych przez pacjenta, a następnie ich właściwą i szybką interpretację. Otrzymywana w ten sposób ocena stanu zdrowia wraz z prawdopodobieństwem wystąpienia ewentualnej choroby uwarunkowana jest całym zestawem danych wprowadzonych do systemu, a więc wynikami badań, historią choroby, listą przebytych chorób, przypadkami schorzeń występujących w rodzinie, a także informacjami o stylu życia pacjenta.

Wynik analizy stanu zdrowia i symptomów choroby podawany jest przez aplikację w postaci obszernego komunikatu zawierającego weryfikację norm podanych badań diagnostycznych wraz z informacjami i zaleceniami istotnymi dla stanu naszego zdrowia. W przypadku wysokiego wskaźnika MEWS (Zmodyfikowany Wskaźnik Wczesnego Ostrzegania) system wygeneruje specjalne powiadomienie informujące o stopniu zagrożenia.

Nie lekceważ symptomów choroby! Zweryfikuj swój stan zdrowia!