VirtualMedLab

Uzyskaj informacje o Twoim stanie zdrowia on-line

Zarejestruj się Zaloguj się

Dla kogo?

VirtualMedLab.pl to działająca w oparciu o innowacyjne technologie funkcjonalna aplikacja, która pozwala na weryfikację badań diagnostycznych i kontrolę stanu zdrowia. Dzięki temu podejmowane działania z zakresu profilaktyki prozdrowotnej, mające na celu wykrywanie i zapobieganie chorobom, są znacznie łatwiejsze i skuteczniejsze.

Pamiętaj, że lepiej zapobiegać, niż leczyć…

…zwłaszcza że w ten sposób można wcześnie wykryć aż 70% chorób przewlekłych…

Wczesna diagnoza w większości przypadków pozwala na 100% wyleczenie i odzyskanie pełni zdrowia. Dlatego bardzo ważnym aspektem współczesnej medycyny jest profilaktyka, na którą składa się szereg działań zapobiegających chorobom i wynikającym z nich poważniejszym powikłaniom. Profilaktyka polega na podejmowaniu szybkich działań ukierunkowanych na odzyskanie zdrowia, dlatego tak istotne są regularnie wykonywane badania diagnostyczne, stały kontakt z lekarzem, a także samodzielna kontrola zdrowia.

Bardzo duże znaczenie dla polityki prozdrowotnej ma nowoczesna technologia, która nie tylko ułatwia kompleksowe diagnozowanie pacjentów, ale pozwala też na samodzielną ocenę swojej kondycji fizycznej. Z innowacyjnych rozwiązań korzystają już nie tylko placówki medyczne, ale też firmy dbające o zdrowie swoich pracowników, a także osoby prywatne.

Weź zdrowie w swoje ręce…

…a jest to możliwe z innowacyjną aplikacją VirtualMedLab.pl…

Narzędzie pozwoli Ci sprawdzić stan swojego zdrowia, w oparciu o dostarczane informacje i rozbudowaną bazę chorób oraz pacjentów. Na podstawie zgromadzonych i pozyskiwanych danych możesz:

  • dokonać interpretacji wyników swoich badań, oczekując na wizytę u lekarza,
  • określić prawdopodobieństwo wystąpienia u siebie choroby,
  • dokonać oceny kondycji fizycznej swojego organizmu.

Codzienne obowiązki sprawiają, że bardzo trudno jest prawidłowo zadbać o swoje zdrowie, dlatego też powstała aplikacja VirtualMedLab.pl, z której może skorzystać każdy – bez względu na wiek czy prowadzony tryb życia, dla kogo kwestia zdrowia jest najważniejsza. Liczne funkcjonalności sprawiają, że narzędzie jest w pełni dostosowane do potrzeb wielu osób, między innymi tych, którzy:

  • chcą zinterpretować wyniki swoich badań zleconych przez lekarza, a nie potrafią ich odczytać,
  • chcą sprawdzić ryzyko wystąpienia u siebie choroby wynikającej z obciążeń genetycznych,
  • regularnie poddają się badaniom diagnostycznym, na bieżąco kontrolując stan swojego zdrowia,
  • prowadzą aktywny tryb życia i chcą monitorować swoją kondycję fizyczną,
  • chcą zmienić dotychczasowy tryb życia, dostosowując go do potrzeb swojego organizmu.

Narzędzie dostosowane jest również do potrzeb placówek medycznych i firm, ze względu na możliwość tworzenia kont pacjentów i pracowników, co ułatwia kontrolę zdrowia i ewentualną zmianę trybu życia.

Zadbaj o zdrowie, by żyć długo i szczęśliwie.